Kliknij aby wejść na stronę indywidualności... Witamy na stronach ALTY !!!
Kliknij aby wejść na stronę indywidualności...
 
Indywidualność roku 2002
 
 
     Pan Tadeusz Zygarowicz jako właściciel firmy "ALTA" prowadzi ożywioną działalność gospodarczą od dwudziestu lat. Poprzez swą pracę i zdolności organizacyjne doprowadził do rozwoju przedsiębiorstwa, które aktualnie zatrudnia 110 pracowników i obejmuje sieć sześciu placówek (3 sklepy samoobsługowe oraz 3 obiekty gastronomiczne i hotelarskie). Dzięki temu wydatnie przyczynia się do ograniczenia stopy bezrobocia w regionie brzozowskim, zwłaszcza w stolicy powiatu i w Haczowie.

     Poprzez wybudowanie w mieście pierwszego prywatnego hotelu o szesnastu pokojach i 46 miejscach noclegowych zabezpieczył bazę hotelową w Brzozowie dla gości przybywających do nadstobnickiego grodu. Zrealizowaną ostatnio inwestycją "ALTA - II" zapewnił możliwość skorzystania z obszernej i gustownie urządzonej sali bankietowo-konferencyjnej na 250 osób.

   
       Wspiera organizacyjnie i materialnie inicjatywy kulturalne, oświatowe, religijne i sportowe, m. in. dożynki powiatowe, zabawy andrzejkowe dla osób starszych i samotnych, turnieje tańca towarzyskiego, konkursy dla uczniów szkół podstawowych, edukacyjne sejmiki ekologiczne, festyny katolickie, rekolekcje ewangelizacyjne, wycieczki dla dzieci, młodzieży i uczestników środowiskowego domu samopomocy.

     Wykazuje zrozumienie dla potrzeb osób pokrzywdzonych i potrzebujących pomocy. Efektem Jego filantropii jest pomoc dla fundacji charytatywnych, szkół, domów dziecka, domów samopomocy społecznej, zwłaszcza w regionie brzozowskim. Sponsorował m. in. akcję "Podaruj dzieciom słońce" Fundacji Polsat Dzieciom, akcję "Wyprawka dla ucznia" Polskiego Czerwonego Krzyża, przygotowanie prezentów świątecznych dla dzieci niepełnosprawnych - członków Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Brzozowie.

     Jest osobą cenioną w kręgu biznesu w regionie brzozowskim. Jako przedsiębiorca w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej nie zapomina o godności człowieka i okazuje serce dla osób potrzebujących.

 
 
       Przedstawiamy dyplom "Indywidualności roku 2002 w regionie brzozowskim" przyznany przez Czytelników i Kolegium Redakcyjne miesięcznika regionalnego "Wiadomości Brzozowskie" Panu Tadeuszowi Zygarowiczowi.

 
  Kliknij by zobaczyć dyplom w powiększeniu...  
 
       Pozostałe zdjęcia z uroczystości rozdania nagród
INDYWIDUALNOŚCI ROKU 2002 REGIONU BRZOZOWSKIEGO.