Kliknij aby wejść na stronę indywidualności... Witamy na stronach ALTY !!!
Kliknij aby wejść na stronę indywidualności...
 
O nas
Rozmiar: 71 bajtów
 
   
 
            Firma Handlowa ALTA świadczy usługi hotelarskie, gastronomiczne i handlowe. Przybywający do Brzozowa goście mają do dyspozycji dwa obiekty hotelowe (jeden w ALCIE CENTRUM i drugi w ALCIE II), w których łącznie znajduje się kilkadziesiąt pokoi wyposażonych w: łazienkę, WC, telefon, telewizor, lodówkę. Niektóre pokoje posiadają również stałe łącze internetowe. W niedługim czasie w ALCIE II powstanie sauna i jacuzzi.

          Ponadto firma dysponuje dwoma salami konferencyjnymi, salą bankietową i restauracją, w której serwowane są wyśmienite polskie dania. Obydwie sale - bankietowa na 250 osób i restauracyjna na 120 osób - są klimatyzowane. Firma specjalizuje się w organizacji wesel, bankietów, konferencji i przyjęć okolicznościowych zarówno w tych salach, jak i w sali barowej mieszczącej 40 osób (w centrum miasta przy Placu Grunwaldzkim 3).

Organizując przyjecia i imprezy okolicznościowe współpracujemy z Wypożyczalnią Gastronomiczną Igrama, która dostarcza nam stoły, krzesła, kompletną zastawę stołową (naczynia, sztućce i inne przedmioty gastronomiczne).

          Firma ALTA prowadzi też dzialalność handlową w 2 punktach w Brzozowie (jeden sklep samoobsługowy znajduje się w centrum przy ul. Mickiewicza 16, a drugi przy ul. 3-go Maja 70 w ALCIE CENTRUM) oraz w miejscowości oddalonej ok. 20 km od Brzozowa - w Haczowie. Sklepy oferują bogaty asortyment artykułów spożywczo - przemysłowych oraz wyroby ze złota i srebra.

          Nadrzędnym celem firmy jest zaspakajanie potrzeb klientów oraz świadczenie usług o najwyższej jakości przy najniższej cenie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Firmy Handlowej ALTA.

Lista zaprzyjaźnionych obiektów noclegowych i gastronomicznych:

Apartamenty Tatrzańskie Turnie w Zakopanem - www.tatrzanskie-turnie.pl
Moon Hostel w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu - www.moonhostel.pl
Hotel Zieliniec w Poznaniu - www.hotelzieliniec.pl